Členství v online seznamkách, vyplatí se?

Hledáte partnera či partnerku do života, na přátelství, flirt či pouze na sex? Chcete diskrétnost a jistotu, že se jedná o korektní jednání? Je čas podívat se na ověřené seznamky a také na výhody, které nabízí přímo členství pomocí registrace online.

V dnešní moderní době je spousta vymožeností, ke kterým patří také online seznamky. Spousta mužů i žen si tímto způsobem chce vyřešit svůj partnerský život a tento způsob jim umožňuje rychlé a pohodlné řešení.

K dispozici jsou online seznamky jak zdarma, tak i placené, a proto vás zajisté bude zajímat, jestli se taková investice do členství v online seznamce vyplatí.

Jestli se chcete registrovat na online seznamce zdarma nebo placené, záleží na tom, jaký vztah vlastně hledáte.

Seznamky zdarma jsou vyhledávané především z toho důvodu, že za členství se nic neplatí.

To však přináší riziko toho, že vytvořené profily nejsou kontrolované a ověřované a tím pádem se může za založeným profilem skrývat kdokoliv. Profily tak můžou být falešné, duplicitní nebo nepoužívané. Váš profil také nemusí být chráněný diskrétností a může se na něj dostat kdokoliv.

Pokud hledáte pouze flirt a pobavení a nechcete se nijak vázat, tak online seznamky zdarma jsou pro tento účel jako stvořené. Pokud však hledáte vážný vztah, tak to může být pro vás zbytečná ztráta času, energie a také určité zklamání.

Také se na vás hrne z každé strany spousta reklam, která je zdrojem příjmu seznamek zdarma.

Seznamky s členstvím placeným sice nabízejí obvykle méně uživatelů, ale šance na seznámení je vyšší.

A to především z toho důvodu, že se jedná o ověřené a kontrolované členy, a hlavně za poplatek, takže si každý rozmyslí, jestli bude chtít investovat svoje peníze do falešného profilu a podobně.

Díky placenému členství jsou obvykle uživatelé také aktivní a reagují tím pádem i na váš zájem. Placené členství je také určitou zárukou toho, že dotyční uživatelé mají rovněž zájem o vážné seznámení.

Další výhodou je, že na váš profil se již nedostane každý, ale pouze uživatelé s uhrazeným členstvím, takže si zachováte také určitou diskrétnost a vaše osobní údaje, fotografie a aktivity se zobrazí pouze registrovaným členům s uhrazeným poplatkem.

Další výhody jsou u každé placené online seznamky individuální a spočívají v různých prémiových akcích, jako jsou zobrazení návštěv na vašem profilu, možnost posílání zpráv, hodnocení profilů a fotografií, používání různých zábavných funkcí, které mohou odbourat počáteční ostych či první krok k oslovení, přehled o vašich aktivitách a aktivitách ostatních uživatelů a mnoho dalšího.

V neposlední řadě vás také neobtěžují různé reklamy.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto půjčku

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X