Seznamka Seznamte.se

Česká seznamka s desítkami tisíc profilů

Tahle česká seznamka s výmluvným názvem funguje už od roku 2005. Má něco více než 50 tisíc aktivních profilů, což mimo jiné znamená nejen to, že je oblíbená, ale také to, že máte výraznou šanci najít s její pomocí někoho, koho možná už roky marně hledáte. Nemá totiž striktně dáno, že se jejím prostřednictvím musíte pokoušet najít vztah, který bude až do konce života. Stejně dobře můžete s její pomocí najít nové přátele, nebo se zkrátka jen pobavit s tím, kdo smýšlí stejně, jako vy.

Registrace je rychlá a zdarma

Dobrou zprávou je, že samotná registrace do seznamky včetně vyhledávání dalších uživatelů i posílání zpráv vás nic nestojí a je velmi rychlá. Můžete k ní využít také váš facebookový profil. Má to však jedno omezení. V takzvaném bezplatném režimu neuvidíte všechny možnosti preferencí. Což může hrát například při hledání vážného vztahu docela zásadní roli. Jinak je při registraci k dispozici také dotazník, který vám pomůže najít uživatele se shodnými preferencemi. Pro ty, co věří spíše na znamení zvěrokruhu, než na praktické informace, je připravena také možnost vybírat podle jednotlivých znamení, což může být příjemné zpestření. Součástí seznamky je také lifestylové magazín, ve kterém najdete tipy k seznámení a další postřehy pojící se s tímhle tématem.

Drobným negativem je zpoplatnění seznamky v případě, že si nevystačíte s její základní verzí. Skvělou zprávou pro ženy je naopak to, že mají registraci včetně všech funkcí naprosto zdarma. To, co většina uživatelů přímo vyhledává, jsou ověřené profily a zachování soukromí. To je zde řešeno ověřením profilů, ale samozřejmě nikdy nic není bez rizika. Existuje proto malá šance, že narazíte i na podvodné profily. Tomu ale u bezplatné verze není možné zabránit.

Využijte možnosti konečně se seznámit

Máte tedy dvě možnosti. Zvolit bezplatnou verzi a případné fiktivní profily zkrátka ignorovat, nebo si připlatit a být v klidu. Velkou devizou seznamky jsou tisíce aktivních profilů, což otvírá dveře k tomu, aby se vám konečně podařilo najít nového partnera, nebo parťáka.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.