Seznamka Be2

Seznamka, která funguje po celém světě

Internetová seznamka, díky které se můžete skutečně seznámit. Působí nejen v České republice, ale také v dalších aktuálně asi třiceti státech. K seznámení využívá informací, které uvedete do takzvaného osobnostního profilu. Což by mělo být příslibem toho, že k sobě najdete někoho, kdo k vám doopravdy pasuje a s kým si budete rozumět. Seznamka sází na to, že staré známé heslo o přitahujících se protikladech sice není nereálné, ale daleko lépe budete sdílet život s někým, kdo má stejné nebo alespoň podobné zájmy a hodnoty jako vy.

Základní verze je zdarma

Profil si na be2 založíte zdarma. Samotná registrace zabere asi necelou půl hodinu. Její délka je ovlivněna již zmíněným osobnostním testem. Po jeho vyplnění test na základě získaných odpovědí vyhodnotí a popíše vaši osobnost. Což může znít trochu strojeně, ale je to dobrý základ k tomu, aby vám tak našel nejvhodnější partnery k seznámení. Tohle vyhodnocení patří aktuálně k velmi unikátním službám, které seznamka poskytuje. Poté, co získáte výsledky z tohoto testu, které nejen, že popíší vaši osobnost, ale také osobnost k vám nejlépe pasujícího protějšku, se budete muset rozhodnout co dál.

VIP členství má své výhody

V základní verzi totiž máte oproti nabízenému VIP členství mnohem menší možnosti. Jako VIP člen můžete navíc odesílat a číst zprávy včetně těch osobních, máte k dispozici informace o uživatelích, kteří navštívili váš profil, veškeré fotografie vidíte v plném rozlišení atd. To znamená, že pokud to se seznámením myslíte skutečně vážně, rozmyslete si, zda vám základní verze bude stačit. Je však dobré uvědomit si, že placené VIP členství se prodlužuje automaticky, pokud tedy již nebudete chtít využívat jeho služby, je třeba se z něj aktivně odhlásit, abyste dál zbytečně neplatili za další měsíce. Skvělou zprávou je, že seznamka má k dispozici skoro 800 tisíc zaregistrovaných členů, určitě si tak nelze stěžovat na malý výběr.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.