Seznamka EliteDate

Seznamte se konečně s tím pravým

Česká seznamka, jejíž cílová skupina jsou dospělí, pracující lidé, se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním, kteří v běžném životě nemají tolik času na hledání partnera. Její členství je placené, ale nejedná se o žádné závratné sumy, které jsou typické pro některé druhy seznamek. Takže ti uživatelé, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně si pochvalují, že právě díky placenému členství, se zde neobjevují individua, která jsou velmi častým jevem právě na neplacených serverech.

Registrujte se a zvyšte své šance na úspěch

Počáteční registrace je velmi jednoduchá, zabere pár minut, čeká na vás ale také seznamovací dotazník. Ten samozřejmě slouží k tomu, abyste uvedli své preference, podle kterých vám budou vybrány profily, jež se shodují s vašimi očekáváními uvedenými v dotazníku. V základní, neplacené verzi jsou ale vaše další kroky velmi omezené. Proto v případě, že v seznamování chcete pokračovat a skutečně mít šanci na to, že si najdete plnohodnotného partnera, pak vám nezbývá nic jiného, než si zaplatit členství. S ním získáte přístup do všech profilů, vidíte fotky v plném rozlišení a můžete si posílat také osobní zprávy. Při koupi členství si volíte počet měsíců, za které platíte, jako bonus získáváte také dva měsíce zdarma. Platí, že čím delší členství, tím méně vás to měsíčně stojí.

Počáteční investice se při hledání vyplatí

Kromě samotné možnosti najít si konečně toho pravého partnera na vážný vztah, nabízí Elitedate také poradnu. V té se můžete inspirovat informacemi týkajícími se seznamování a vztahů obecně. Jsou psány formou článků, takže jsou docela zábavné a třeba vám alespoň ukrátí dlouhou chvíli. Celkově si Elitedate uživatelé pochvalují. I přes to, nebo spíše právě proto, že je placená, nabízí kvalitní služby. Při výběru partnerů můžete kontaktovat ty, kteří vám byli doporučeni na základě seznamovacího dotazníku, ale zároveň si partnery můžete hledat také sami z ostatních profilů. A těch je velké množství, takže šance na úspěch rozhodně existuje. Jen je třeba počítat s malou počáteční investicí a nevzdávat to hned při prvních neúspěších.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.