Seznamka C-date

C-date vychází vstříc nevšedním seznámením

Ne všichni hledají vztahy, které budou trvat do konce života. C-date si to moc dobře uvědomuje, proto jejím cílem není zprostředkovávat nic, co by mělo primárně vyústit ve vážný a dlouhodobý vztah. Naopak je tahle seznamka určena těm, kteří se chtějí pobavit, užít si flirtu a závazky nejsou tím pravým, co by aktuálně hledali. Daří se jí v mnoha zemích na světě a ne jinak je tomu v České republice.

Rychlá registrace i diskrétní profily

Samozřejmostí jako však i u jiných druhů seznámení je diskrétnost. Tu uživatelé c-date velmi logicky vyžadují. Proto jsou všechny údaje a data plně anonymní a chráněná. Registrace probíhá velmi jednoduše. Jednoduchou formou si vyberete, koho hledáte a nechybí ani popis vás samých. Důležité je, abyste specifikovali druh vztahu, který od seznámení očekáváte a také upřesnit, jak by měl vypadat ten, nebo ta, kterou chcete poznat. Protože se nejedná o klasickou seznamku, objeví se před vámi otázky týkající se erotických přání a představ. Přece jen je to k vyhledání ideální známosti naprosto nezbytné. Mějte připravené nějaké vaše profilové fotky, kterými budete působit na ostatní potenciální známosti. Seznamka vám poté nabídne kontakty, které co nejlépe odpovídají vašim představám a přáním. Samozřejmě je také můžete na jednotlivých profilech aktivně hledat vy sami.

Za rozšířenou verzi je třeba si připlatit

Prémiová a tedy placená verze rozšiřuje nabídku služeb, kterých můžete využít. Například připojovat se v tzv. režimu inkognito, získat garantované minimum navržených kontaktů, ukládat profily na seznam oblíbených atd.

Aby bylo seznamování zábavou a mělo jiskru, je připravena hra s názvem „líbí-nelíbí“. Jakmile najdete někoho, s kým se shodnete, nic nebrání tomu zažít spolu dobrodružství, o kterém jste dosud možná dlouho jen snili. Základem k úspěchu je tedy nepodcenit vyplňování vašeho profilu, využívat všech funkcí, které vám pomohou s vyhledáním toho pravého partnera a zvolit typ nezávazného rande. To je součástí registrace a opět o něco lépe vyjadřuje to, co si od seznámení slibujete. Jestli se spokojíte s konverzací, nebo preferujete smyslné hrátky ve dvou a tak dále.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.