Seznamka Singles 50

Nenechte se limitovat věkem, není důvod

Je vám víc než padesát a chcete se seznámit? Pak vyzkoušejte seznamku, která se specializuje přesně na lidi po padesátce, kteří hledají lásku. Singles50 je provozována známou společnosti be2, která díky svým zkušenostem se seznamování pochopila, že seznámit se zkrátka někdy potřebuje každý a je úplně jedno, kolik mu je let.

Vy si stanovujete kritéria, dle kterých se hledá

Registrace probíhá v tradičním duchu většiny seznamek. Je zdarma a bude vám k ní stačit jen emailová adresa a heslo. Po dokončení registrace na vás čeká test osobnosti. Ten samozřejmě slouží k tomu, aby vám na základě získaných informací doporučil ty, kteří smýšlejí velmi podobně jako vy, takže je velká šance na to, že vám to v případném vztahu bude klapat. Singles50 nabízí skvělou možnost. Vy sami si můžete nastavit vlastní kritéria, jež jsou pro vás důležitá při hledání toho pravého nebo té pravé. Na základě vašich představ a přání poté seznamka hledá protějšek, který by mohl reálně naplnit vaše touhy a očekávání.

Výhody jsou v přesile

Pokud se tedy podíváme na výhody téhle svým způsobem nevšední seznamky, pak určitě nesmíme zapomenout zmínit následující. Hledá pro vás partnera na základě vaší osobnosti. Neomezuje se pouze na váš věk, koníčky a místo bydliště. Další nezbytností a naprostou samozřejmostí je diskrétnost a i ta představuje pro tuhle seznamku velkou prioritu. Zaručuje plnou anonymitu a zachování vašeho soukromí. Všechny informace, které o sobě uvedete, jsou důvěrné a podrobnosti, které se o sobě rozhodnete zpřístupnit ostatním, jsou poskytovány pouze registrovaným uživatelům. Zároveň vždy víte, kdo si prohlížel váš profil a také fotografie. Máte vše pod kontrolou.

A v neposlední řadě je zde unikátní služba, tzv. záruka kontaktu. Což znamená, že vám bude zajištěno spojení minimálně s deseti partnery. Tuhle garanci mají uživatele s účtem Premium. V případě, že by Singles50 nemohl tento slib splnit, automaticky vám prodlouží členství v prémiovém klubu a to samozřejmě úplně zadarmo. Z toho všeho plyne, že se Singles50 opravdu snaží, aby se její uživatelé reálně seznámili.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.