Seznamka Yellobar

Yellobar je seznamka, která má za sebou už víc než čtyři roky zkušeností. Její velkou a žádanou devizou je v první řadě to, že velmi dbá na zachování soukromí, které je pro její klienty tolik důležité. Proto je naprostou samozřejmostí, že nabízí jen profily, které jsou ověřené. Každý uživatel si vždy zadá své preference. Znamená to, že uvede, zda se zajímá o muže, nebo ženy a na základě toho se poté dostane k dalším profilům, které jeho hledání odpovídají. Takže pokud jste například ženou, která je heterosexuální, uvidíte jen profily mužů, kteří naopak hledají ženy. Stejný princip je samozřejmě uplatňován i v případě, že jste například mužem, který hledá muže atd. Tento postup má jednu velkou výhodu. Zamezilo se tím zneužívání případnými uživateli, kteří by se na seznamku přihlásili jen kvůli tomu, aby mohli doslova šmírovat ostatní.

Seznamování bude zábavné

Aby bylo hledání partnerů a celkově seznamování zábavnější, můžete využívat mnoha různých funkcí Yellobar seznamky. Nabízí se hodnocení fotek, vybírání partnera podle nejrůznějších kritérií. Třeba podle bydliště, věku, společných koníčků atd. Všechny tyhle doplňující informace, které o sobě můžete uvést a podle kterých hledáte vhodný protějšek, samozřejmě znásobují šanci na úspěšné seznámení a fungující vztah. Fyzická přitažlivost je pro většinu lidí nezbytná, ale sama o sobě většinou nestačí k tomu, aby se vztah stal dlouhodobým. Záleží však na každém, koho hledá a co si od seznámení slibuje.

Svůj profil máte pod kontrolou

Skvělé také je, že máte přehled o tom, kdo navštívil váš profil a také o tom, jak ho případně ohodnotil. Pokud vám konkrétní uživatel prostě nesedl, můžete ho jednoduše zablokovat. Navíc nemusíte udávat žádné své osobní údaje. Zkrátka je vždy plně na vás, co se o sobě rozhodnete zveřejnit. A není třeba obávat se ani příliš zdlouhavého procesu samotné registrace. Tu máte vyřešenou prostřednictvím čtyř jednoduchých kroků.
Pokud se chcete seznámit co nejrychleji a nechce se vám procházet ostatní profily, je pro vás připravena další služba. Je k dispozici pod výstižným názvem „inzerát“. Díky ní pak máte šanci na to, že se seznámíte rychleji. I když je tato funkce placená, nemusíte se obávat žádných dalších pravidelných výdajů. To, že máte na seznamce profil, Vás měsíčně nic nestojí.

Pozitiva versus negativa očima uživatelů

Pokud shrneme zkušenosti těch, kdo si na Yellobar účet otevřeli, pak převládají následující pozitiva. Prvním je plná ochrana soukromí, díky profilu, který máte vždy pod kontrolou a je jen na vás co o sobě prozradíte a s kým budete komunikovat. Dále uživatelé také oceňují, že si sami volí preference, na základě kterých se jim zobrazují další profily a nemusí vyplňovat žádné otravné osobní dotazníky. A v neposlední řadě si lidé pochvalují absenci pravidelných měsíčních poplatků.
Co je však třeba uhradit vždy je jednorázový vstupní poplatek. Bez toho se váš účet nestane aktivním. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednorázový poplatek a evidentně slouží k rozvoji už tak kvalitních služeb na Yellobar, je celkem logické, že kdo se seznámit opravdu chce, této investice nelituje. A je jedno, jestli hledáte někoho, pro dlouhodobý vážný vztah, nebo třeba jen nové přátele.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.