Seznamka Victoria Milan

Příležitost najít protějšek ke společnému dobrodružství

Seznamka, která se specializuje jen na ty, kteří již jsou zadaní a hledají tedy nikoli lásku na celý život, ale zábavu. Chtějí diskrétně najít milence, přejí si nezávazný vztah. Vyhovuje jim navázat kontakt s někým, kdo je také ve vztahu nebo v manželství. Dobrou zprávou je, že českých profilů jsou na této seznamce k dispozici desetitisíce. Takže výběr je velmi slušný.

Čím dříve se zaregistrujete, tím rychleji si užijete

Registrace probíhá rychle, bez zbytečných komplikací. Je třeba vyplnit nějaké vaše základní údaje a nahrát fotografie. Pro ty, kdo by měli případný strach z odhalení jejich profilu, je zde možnost nahrát fotografie s rozmazaným obličejem. Otázkou je, zda se tímto krokem nepřipravíte o možné nabídky k seznámení, ale to už je na vás. Základní verze je jak už to tak bývá zdarma. Máte v ní ale omezené možnosti. Jste omezeni v doplňkových funkcích a jste také limitováni počtem profilů, se kterými denně můžete navázat kontakt. Netýká se vás ani podrobnější vyhledávání podle vámi zadaných kritérií výběru.

Připlaťte si a zvyšte své šance na úspěch

Záleží tedy opět jen na vás, jak vážně to s hledáním bokovky myslíte, v případě, že se rozhodnete těchto rozšířených možností využít, budete si muset připlatit za tzv. prémiové členství. Toto členství vás měsíčně bude stát pár stovek. Na druhou stranu máte možnost navázat vztahy s lidmi, kteří chtějí to samé co vy, tedy nezávazné vztahy a jsou také ochotni si za to připlatit. Takže to myslí vážně a není třeba se obávat nějakých individuí, jež by vás jen tak z nudy stalkovali. Ti z vás, kdo snad máte nedobré zkušenosti od konkurenčních seznamek, u kterých nebylo zrušení placeného členství úplně jednoduchou záležitostí, můžete být v klidu. Zde se členství ruší už do dvou dní od přijetí vaší žádosti.
Jestli tedy hledáte někoho na flirt, nebo do postele, je takhle seznamka přesně pro vás. Doporučením je zaměřit se na uživatele, kteří mají placený profil, protože jsou skutečně aktivní a velmi dobře reagují.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.