Seznamka Kerl

Kerl je seriózní online seznamka, která je určena pro homosexuálně orientované moderní muže. Za poměrně krátkou dobu své existence si již získala velké množství uživatelů. Jedním z jejích specifik je skutečnost, že na rozdíl od některých jiných seznamek je určena především pro muže, kteří chtějí vážnou známost, dlouhodobý vztah. O serióznosti této seznamky svědčí například i fakt, že veškeré fotografie, které uživatelé na své profily nahrávají, podléhají kontrole administrátorů seznamky, kteří automaticky blokují všechny fotografie erotického charakteru. Rovněž zachování soukromí a anonymity všech uživatelů je pro Kerl naprostou samozřejmostí.

Jak se zaregistrovat

Podmínkou pro to, abyste se mohli stát uživateli Kerl, je zaplatit registrační poplatek ve výši dvou set korun, následně dojde k aktivaci vašeho uživatelského účtu, profilu. Registrační poplatek slouží jednak jako určitá ochrana před vytvářením falešných profilů či vytvářením profilů existujících lidí bez jejich vědomí a jednak k neustálému zkvalitňování služeb a bezpečnosti, kterou seznamka zaručuje. Celý proces registrace je rychlý a jednoduchý, zahrnuje jen čtyři kroky. Žádné další poplatky již za využívání služeb seznamky Kerl platit nebudete.

Jste tvůrci i správci svého profilu

Jaké informace se na svém uživatelském profilu rozhodnete zveřejnit, záleží čistě na vás. Kromě pro gay seznamky samozřejmých informací typu věk, místo bydliště, výška či váha, můžete svůj profil doplnit i o informace související s vaším vzděláním, prací či koníčky. Čím více informací zadáte, tím můžete zvýšit svou šanci někoho zaujmout. Svůj profil máte navíc vždy zcela pod kontrolou. V každém okamžiku vidíte, kdo váš profil navštívil a jak ho případně ohodnotil. Pokud vám nějaký uživatel nesedl, můžete ho jednoduše zablokovat.

Snadné hledání

Kerl.cz nabízí svým uživatelům velmi přívětivé a zároveň zajímavé uživatelské prostředí. Seznamka nabízí jednoduchý a intuitivní systém vybírání partnerů. Hledat své potenciální partnery můžete podle speciálního filtru, do kterého zadáváte vámi preferované parametry, například lokalitu, věk, zájmy apod. Pro seznamování je samozřejmě důležitá i vzájemná fyzická přitažlivost. Zajímavou možností, kterou seznamka Kerl.cz nabízí, je tak například i přidávání lajků k fotografiím jednotlivých uživatelů na hlavní zdi.

Budete vždy online

Další velkou výhodou je skutečnost, že seznamka funguje nejen na počítači, ale také v mobilním telefonu, a vy tak můžete být se svým partnerem v neustálém kontaktu prostřednictvím chatu. Navíc, pokud se chcete seznámit co nejrychleji, bez toho, abyste trávili svůj čas podrobným procházením profilů jednotlivých uživatelů, nabízí Kerl.cz také rozšířenou službu s názvem „inzerát“. Pokud hledáte seriózní a dlouhodobý homosexuální vztah, je seznamka Kerl.cz určitě dobrou volbou.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.