Seznamka eDarling

Seznamka pro ty, kteří to myslí vážně

Seznamka eDarling je dle svých vlastních slov určena pro opravdu náročné uživatele. Měla by být vhodná pro všechny, kdo se chtějí skutečně seznámit a nehledají jen povyražení. A to je určitě obrovské plus pro všechny, kteří se chtějí vyhnout seznamkám, hojně navštěvovaných huberťáky nebo tzv. trolly. Jak je to ale doopravdy.

Placené členství má své výhody

První dostupné informace říkají, že má eDarling přes 100 tisíc členů, což hovoří v její prospěch. Je zřejmě opravdu oblíbená. Její zkušební členství pro prvních pár dní je zdarma, potom je ale placená. To ovšem opět mluví spíše v její prospěch, protože se tak eliminuje množství těch, co by zde chtěli jen prudit. Nezbývá než ji vyzkoušet a udělat si o ní vlastní obrázek. Samotná registrace probíhá opravdu rychle. Uvedete informace o tom, zda jste žena či muž, a jestli hledáte muže nebo ženu. Je třeba vložit také váš kontaktní email. Protože však seznamka slibuje i to, že vám bude „doporučovat“ vhodné partnery na základě vámi uvedených preferencí, je třeba vyplnit také seznamovací dotazník. To už zabere větší množství času, ale těžko si hledat partnera pro život bez informací. Budete uvádět údaje jako váš věk, zájmy, zlozvyky, zda vyznáváte nějaké náboženství, vaše vlastnosti a samozřejmě také vše, co očekáváte od vašeho budoucího partnera. A to docela podrobně. Připravte si takových dvacet minut volného času.

Nechte si najít partnera, který k vám bude nejblíž

Po přístupu do seznamky budete pár minut čekat, než vám sama navrhne několik vhodných protějšků. Ti opravdu splňují, alespoň dle jimi uvedených údajů to, co jste si do dotazníku zadali. Protože eDarling umožňuje filtrování partnerů také podle vzdálenosti od vašeho bydliště, zobrazí se vám ti, kteří jsou k vám doslova nejblíž. Samozřejmě, že nemusíte spoléhat jen na tyto doporučené profily. Můžete být sami aktivní a prostřednictvím zprávu oslovovat uživatele, kteří vás zaujali. Pak už je jen na nich, zda se vám ozvou zpátky.

Buďte aktivní a zkuste to

Pokud to se seznámením myslíte opravdu vážně, myslím, že vás placené členství od registrace neodradí. Jedná se v přepočtu o stokoruny měsíčně. eDarling nabízí fajn služby, příjemné uživatelské prostředí a možnost hledat přímo někoho, kdo se k vám bude hodit nejen osobnostně, ale zároveň nebydlí na druhém konci republiky. Tohle všechno

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.