Seznamka Academic Singles

Seznamuje uživatele se středním a vysokoškolským vzděláním

Seznamka, která cílí na lidi, jež dosáhli vyššího vzdělání. Je si dobře vědoma toho, jak obrovskou roli při seznamování hraje právě fyzický vzhled, ale zároveň si za roky praxe ověřila, že samotný vzhled samozřejmě nestačí. Proto se snaží do hledání vhodného partnera zapojit také o něco více vědečtější metody. Proto využívá takzvaný párovací mechanismus, s jehož pomocí prý najde toho pravého až 40 % jejích uživatelů. A to už je velmi dobré číslo.

Samotná registrace probíhá jednoduše a nic vás nestojí. Zabere asi čtvrt hodiny, protože je třeba uvést některé údaje. Například vaše představy ohledně ideálního partnera a další. Na základě získaných informací se dozvíte o těch, kteří se s vašimi očekáváními shodují, nebo je mají velmi podobná. Zároveň také ihned můžete začít navazovat kontakty s dalšími singles a zkusit si najít partnera sami. K dispozici totiž budete mít stovky, možná tisíce aktivních profilů. Máte možnost si například vyfiltrovat ty, kteří bydlí blízko vás, zohlednit požadovaný věk atd. Poté už vám nic nebrání komunikovat třeba prostřednictvím chatu a domluvit si první rande.

Partnery vybírá podle osobnostních rysů

Nejrůznějších seznamek je samozřejmě celá řada. Academic Singles se odlišuje tím, že k vyhledávání vhodných párů k seznámení používá algoritmu, který vyhodnocuje shodné osobnostní rysy jednotlivých uživatelů. Znamená to, že poznává osobnost do hloubky. Hodnotí například, jak reagujete v různých situacích. Neseznamuje páry jen podle toho, kde bydlí, kolik je jim let a co je baví ve volném čase.

Buďte upřímní, vyplatí se to

Pokud už máte s jinými seznamkami zkušenost a vysněného partnera jste si s jejich pomocí nenašli, zkuste Academic Singles a její naprosto odlišný způsob hledání vhodného protějšku. Určitě však při vyplňování testu odpovídejte spontánně a upřímně. Další možnost už nedostanete a byla by obrovská škoda přijít o tuhle unikátní šanci jen kvůli tomu, že jste chtěli působit lepším dojmem. Navíc zde není žádná odpověď tou správnou, účelem je jen najít někoho, kdo věci řeší, ale i cítí jako vy.

Registrace

Tato seznamka zajímá 0 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.